دیجیتال پرینت

خدمات
1.    طراحی و فروش طرح
2.    اجرا و پیاده سازی طرح های دیجیتال بر روی کاشی
3.    اجرای طرح روی بیسکویت واحد تولیدی وتست پخت در کوره همان واحد
4.    شستشو و تست هدهای دستگاه دیجیتال پرینت
5.    مشاوره در زمینه بهبود طرح های دیجیتال
6.    تامین رنگ و مواد اولیه مورد نیاز

امکانات
1.    دستگاه پلاتر شش رنگ
2.    دستگاه تست هد
3.    دستگاه مغناطیسی شسشوی هد با امواج اولترا سونیک
4.    اسکنر پیشرفته(micro tec)
5.    کامپیوتر ویژه طراحی

واحد نوین پلات شرکت نوین کنترل اریکه صنعت با همکاری شرکت های اروپایی, اقدام به عرضه خدمات چاپ دیجیتال نموده است و در صدد است با فراهم آوردن شرایط سخت افزاری و نرم افزاری این تکنولوژی در ایران, زمینه ارتقاء صنعت سرامیک کشور را در گستره جهانی فراهم آورد.
لابراتوار مجهز این واحد شامل دستگاه پلاتر شش رنگ, دستگاه تست هد, دستگاه مغناطیسی شستشوی هد, اسکنر پیشرفته و کامپوتر طراحی با قابلیت بالا, آماده ارائه سرویس دهی مناسب به صنعت کاشی و سرامیک میباشد.
یکی از خدمات ارائه شده توسط این واحد, پیاده سازی طرح های دیجیتال مورد نظر واحد های تولیدی با استفادهاز پلاتر موجود در لابراتوار بر روی بیسکویت های همان واحد تولیدی و سپس پخت کاشی در کوره همان کارخانه میباشد. بدیهی است با رائه این خدمات تا حصول نتیجه نهایی,نیازی به توقف مکرر خط تولیددر کارخانه نمی باشد و در نهایت میتوان طرح مورد نظر واحدهای تولیدی را با روش فوق آماده load  کردن به دستگاه دیجیتال پرینت نمود که این امر باعث کاهش  هزینه های نصب و راه اندازی در واحد های صنعتی میگردد. همچنین بعد از تولید نمونه میتوان مدیران و مسئولان فروش واحد های تولیدی را بر آن داشت تا نسبت به طرح ها تصمیم گیری نمایند.
با بکارگیری هد تستر قادریم Pattern کامل هدهای بکارگرفته شده در دستگاه های دیجیتال پرینت کارخانجات را آزمایش نماییم و در صورت نیاز با استفاده از دستگاه مغناطیسی شستشوی هد نسبت به گرفتگی نازل های هد و پاکسازی رسوبات آن مبادرت نماییم. با توجه به قیمت بالای هد های دیجیتال این نکته حائز اهمیت میباشد و در بسیاری از مواقع میتوان هد های از کار افتاده را دوباره به حالت اولیه بازگرداند.

 

 

 

1393-1394 © تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت نوین کنترل اریکه صنعت محفوظ می باشد.