درباره ما

 

 

شرکت نوین کنترل اریکه صنعت فعالیت خود را در سال 1371 در زمینه فروش قطعات یدکی مورد نیاز صنعت کاشی و سرامیک آغاز کرد. با گذر زمان و افزایش تجربه,وهمچنین طیف وسیعی از دستگاه ها و ملزومات مصرفی این صنعت به سبد محصولات نوین کنترل افزوده شد.

 

 

 

نوین کنترل این افتخار را دارد که از همان روز های آغازین فعالیت خود, همزمان با  ارائه کالا به واحد های تولیدی, جهت جلب رضایت حداکثری مشتریان, فروش محصولات را  با ارائه سرویس های فنی و مهندسی همراه کرد. هم اکنون مهندسین کار آزموده و مجرب نوین کنترل در یک بخش مستقل بنام واحد پشتیبانی فنی و مهندسی آماده ارائه بهترین سرویس ها به واحد های تولیدی میباشد.

 

 

 

با توجه با اینکه اکثر کارخانه های کاشی و سرامیک ایران در استان یزد واقع شده اند, شرکت نوین کنترل در سال 1390  اقدام به احداث یک مجموعه به مساحت 7000 مترمربع در شهرک صنعتی زارچ یزد نمود. این مجموعه شامل واحد اداری- انبار ماشین آلات, قطعات یدکی و مواد اولیه- واحد طراحی دیجیتال- گالری طراحی کاشی -لابراتوار دیجیتال- واحد حکاکی سیلندر- سایت تولید جوهر های دیجیتال و  یک کوره پخت آزمایشی کاشی میباشد. مجموعه فوق به دلیل پتانسیل بالا همواره در حال تکامل و به روز شدن میباشد که این امر ضامن ارایه بهترین خدمات به مشتریان میباشد.

 

 

 

 

1393-1394 © تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت نوین کنترل اریکه صنعت محفوظ می باشد.